Filmteractive 2017 z akredytacją DIMAQ

Filmteractive 2017 z akredytacją DIMAQ

Opublikowany

Festiwal Filmteractive  już po raz drugi otrzymał akredytację Digital Marketing Qualification - DIMAQ.

DIMAQ to prekursorski w Polsce program weryfikujący kompetencje digital marketingowe. Ma na celu zdefiniowanie i określenie poziomu wiedzy oraz kwalifikacji specjalistów z obszaru marketingu cyfrowego. Program został opracowany przez ekspertów powołanych przez IAB Polska. 
AKREDYTACJA.JPG
Akredytacja przyznana Filmteractive potwierdza merytoryczność i wysoki poziom przekazywanych informacji, dzięki czemu uprawnia do uzyskania punktów edukacyjnych za udział w wydarzeniu.

Za poszczególne aktywności można otrzymać następującą ilość punktów: uczestnik - 10, panelista - 15 oraz prelegent - 30.
Więcej o DIMAQ na: dimaq.pl 

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Startup ostry jak brzytwa

temu

Dollar Shave Club to odpowiedź na potrzebę części rynku, której głównymi konsumentami są mężczyźni. To jeden z pierwszych sklepów internetowych, oparty na modelu subskrypcji i miesięcznego abonamentu, dostarczający maszynki do golenia. Jak z pozornie mało porywającej niszy uczynić dochodowy biznes?
Koniec z przekłamanymi statystykami w marketingu internetowym

temu

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez Światowe Centrum Badań nad Reklamą (WARC), ponad 84 proc. treści w internecie udostępnianych jest przez platformy „dark social”, czyli w miejscach, które są trudno lub wcale niemierzalne dla internetowych narzędzi analitycznych. Mimo to, 90 proc. budżetu reklamowego dla mediów społecznościowych wydawane jest na platformach publicznych. Czy branża marketingowa jest skazana na nieczytelne statystyki?
Przyszłość należy do storytellingu

temu

Droga do sukcesu podobno jest prosta. Zbudowanie dobrej historii wokół marki i zebranie licznej widowni to szansa na rozwój firmy, zdobycie cenionych pracowników oraz złowienie największych talentów – twierdzi specjalista od storytellingu Joe Lazauskas, Content Strategy Director w Contently, wieloloteni wsółpracownik Mashable, Digiday oraz Forbesa.
Filmteractive Festival 2017 o digital merketingu przyszłości

temu

Tegoroczna edycja festiwalu komunikacji interaktywnej Filmteractive odbędzie się w październiku zarówno w Łodzi, jak i po raz pierwszy w Warszawie. Tematem przewodnim są marki przyszłości. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów.

Filmteractive 2017 and digital marketing of the future

This year’s edition of Filmteractive, an interactive communication event, will be hosted in October both in Łódź and, for the first time, in Warsaw. The central theme will be brands of the future. Early bird ticket sale is now on.